Menu
İletişim
Ventus Bilişim Danışmanlık Yazılım Ticaret Limited Şirketi.
Adres :
Osmanağa Mahallesi Halitağa Caddesi Sinop Apt. No:21 Daire:3 Kadıköy/Istanbul
Telefon :
+90 216 418 3637
Mobil :
+90 555 674 0108
E-mail:
info@ventusbilisim.com.tr

Hakkımızda

Hakkımızda

Ventus Bilişim olarak 2014 yılının başlarından itibaren yazılım endüstrisinin güncel teknolojilerini takip ederek, en verimli ve en doğru seçenekleri kullanarak ihtiyaca özel yazılımlar üretmeye devam ediyoruz.

Masaüstü programlar, web uygulamaları, mobil uygulamalar, e-ticaret ve arama motoru optimizasyonu (seo) alanlarında hizmet veren genç ve dinamik bir şirketiz. Birçok farklı sektörden uluslararası firmalarla ortak gerçekleştirdiğimiz projeler sonucunda edindiğimiz tecrübe ve olumlu geri dönüşler sayesinde en başta olduğu gibi şimdi de müşteri memnuniyetini esas alan tavrımız ve müşteri odaklı çalışmalarımızla iddialıyız.

Uzmanlık Alanlarımız

Uygulama (Program) Geliştirme İster masaüstü olsun ister mobil, sizi ve şirketinizi temsil edecek, iş verimini arttıracak, işlerinizi hızlı ve kolayca yönetebilmenizi sağlayacak, size ve/veya müşterilerinize benzersiz bir kullanıcı deneyimi yaşatacak uygulamalar oluşturabilmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

Özellikle mobil uygulamalarla hedef kitlenizle her an iletişim ve etkileşim halinde olmanızı, müşterilerinizden gerçek zamanlı geri dönüşler almanızı sağlayarak hedef kitlenizin istek ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamanız için gereken adımları atmanıza yardımcı oluyoruz.

SEO İster normal ister e-ticaret olsun sitenizin arama motoru optimizasyonunu yaparak hem reklam masraflarınızı azaltmanıza hem de markanızın bilinirliğinin arttırılmasına ve dolayısıyla müşterilerinizi arttırmanızda yardımcı oluyoruz. Arama motoru optimizasyonu sitenize, uzmanlık alanınıza ve hedef kitlenize göre değişiklik gösterecektir. Teklif almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
Web Tasarım ve Programlama Kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde temsil edecek, bütün ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek yeterlikteki tasarımlarımız ve programlamasını yapacağımız web sitelerinizle hedef kitlenize hem kolayca ulaşacak, hem de bütün beklentilerini karşılayabileceksiniz.

Otomotiv Sektörüne özel yazılımlar Otomotiv sektöründe yıllardır edindiğimiz tecrübeyle siz müşterilerimize en iyi ve sorunsuz hizmeti veriyoruz.

Araç hasar yönetim sistemleri, araç servisleri için özel yazılımlar, yedek parça temin ve stoklama işlemleri, yedek parça bilgi sorgulama, şasi sorgusu ile araç bilgileri edinme, hasar raporu (fotoğraf, html, xml, pdf veya diğer formatlar.) parse edilmesi, gerekli bilgilerin database veya başka bir veri merkezine kaydedilmesi, otomatik kurallarla eksper raporlarının kontrol edilmesi gibi bütün işlemlerde derin bilgi ve deneyimlerimizle yanınızdayız.

Uygulama henüz geliştirme aşamasındayken ileride yaşanabilecek olumsuzlukları dikkate alıp özenle hepsi için tek tek önlemler alıyor, son kullanıcının sorun yaşamasının maksimum düzeyde önüne geçiyoruz.

Yazılım konusundaki derin bilgi ve deneyimimizle sizlere uluslararası standartlarda hizmet vermek için her zaman yanınızdayız.

İşlerinizi büyütmenizde yardımcı olmak, günlük yapılan işleri bilgisayar yardımıyla otomatik hale getirmek, dolayısıyla sizlere hem zamandan hem de maliyetten tasarruf ettirebilmek adına çalışıyoruz.

Dilerseniz outsource olarak hizmet veriyor veya istediğiniz projeyi bitirip teslim ediyor, sonrasında ise gerektiği durumlarda sorunsuz bir deneyim yaşamanızı sağlamak adına teknik destek sağlıyoruz.