Menu
İletişim
Ventus Bilişim Danışmanlık Yazılım Ticaret Limited Şirketi.
Adres :
Osmanağa Mahallesi Halitağa Caddesi Sinop Apt. No:21 Daire:3 Kadıköy/Istanbul
Telefon :
+90 216 418 3637
Mobil :
+90 555 674 0108
E-mail:
info@ventusbilisim.com.tr

Arama Motoru Optimizasyonu

seo, arama motoru optimizasyonu, seo yaptırmak

Arama motoru optimizasyonu'nun sitenizin trafiğine ve işinize etkileri ve faydaları.

E-ticaret ve web sitesi başlıklarında günümüz ticaretinde internetin öneminden ve avantajlarından bahsetmiştik. E-ticaret sitenizi kurduktan sonra yapılması gereken en önemli şey internet üzerindeki varlığınızı ve görünürlüğünüzü artırmak olacaktır.

İnternette ve arama motorlarında görünürlüğünüzün artması demek reklam ve pazarlama maliyetlerinizin düşmesi, sizin müşteriye gitmeniz değil müşterinizin sizi bulması ve size gelmesi demektir. Size kalan tek şey işinize odaklanmak ve daha iyi nasıl hizmet vereceğinizi bulmak, hizmet kalitenizi geliştirmektir.

Arama motoru optimizasyonu uzun ve zorlu bir süreçtir. Eğer birlikte çalıştığınız şirketi dikkatli seçmezseniz index'ten silinmek, arama motorları tarafından ceza almak ve dolayısıyla internetten silinmek gibi çok kötü sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.

Doğru bir arama motoru optimizasyonu çalışmasıyla site trafiğinizi tahmin edemeyeceğiniz düzeylerde artırabilir, satışlarınızı artırabilir ve dolayısıyla işinizi büyütebilirsiniz. Sağlıklı bir sonuç alınabilmesi amacıyla arama motoru optimizasyonu çalışmasını aylık periyotlarla minimum 3 aylık bir süreçte ele alıyoruz. Çalışmanın başladığı ilk aydan itibaren gözle görülür bir artış olacağının garantisini veriyoruz ama arama motorlarındaki yerinizin sağlamlaşması ve sabitlenmesi için en az 3 aylık bir çalışma öneriyoruz. Belirleyeceğiniz anahtar kelimelerinize göre sayfalarınızı ve site içeriğinizi kontrol edip düzeltilmesi gereken yerler varsa düzenliyoruz. Sitemap, robots.txt oluşturma gibi standart işlemleri yapıp sitenizin güncellendiğini arama motorlarına bildiriyoruz.

Sitenizin analizinin yapılması ve sizin için en uygun çalışma şeklinin belirlenmesi için lütfen iletişime geçiniz.